Kurumsal

ÜLKEMİZ ÇELİK ÜRETİMİNDE YENİ BİR VİZYON

Yaklaşık 45 yıldır ülkemiz çelik üretim sektörüne metalik geri dönüşüm ve daha sonra nervürlü yapı çeliği pazarlaması alanlarında hizmet veren KILIÇLAR grubu, Bilecik Demir Çelik fabrikasını 2014 yılı Mart ayı itibari ile bünyesine dahil ederek çelik üretim değer zincirinde dikey entegrasyon vizyonunun eksik halkasını da tamamlamıştır.

Bilecik Demir Çelik, hem teknolojik alt yapısı, hem de üretim prosesi stratejisi ile yüksek metalik verimliliğe sahip bir çelik üretim tesisidir.

BDÇ, Bölgemiz yapı sektörünün en önemli girdisi olan Nervürlü Yapı Çeliğini ulusal ve uluslararası standartlarda üretirken Geri dönüşüm, minimum atık ve sürdürülebilir endüstriyel üretimi temel alarak ve çevremizi koruyarak metal atıklarını değere dönüştürür.

Müşteri memnuniyeti, Çevre ve İş sağlığı yönetiminin sürdürülebilirliği için Bilecik Demir Çelik, proseslerinin her adımında uygunsuzluğu kaynağında yok edip, güçlü ekipman ve yetkin personel alt yapısı ,teknoloji ve kalite yatırımları ile sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır.